Ogrody Kruszewski • Projektowanie ogrodów iława

Ogrody Kruszewski

WWW: http://ogrodykruszewski.com/

Telefon: +48 884 387 776

Miejscowość: Lidzbark

Adres: Słup 6

Kod pocztowy: 13-230

Utworzono: 2020-08-26

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

O tym, jak skomplikowane jest aranżowanie ogrodu, przekonał się chyba każdy, kto choć raz próbował stworzyć skrawek zieleni. Problemy zaczynają się już na etapie projektowania, ponieważ trzeba zastanowić się nad wyborem roślin, które będą prezentować się znakomicie nie tylko w porze kwitnienia, ale też przez pozostałą część roku. Należy dysponować rozległą wiedzą na temat gatunków oraz gleby, ponieważ stanowi to podstawę do tego, by nasadzenia czuły się w danym ogrodzie dobrze. Istotna jest też wyobraźnia przestrzenna, bez której niemożliwe jest stworzenie harmonijnej kompozycji.

Powody te sprawiają, że coraz większa grupa mieszkańców domów jednorodzinnych rozpoczyna współpracę z architektem zieleni. Projektanci zajmują się doborem gatunków roślin z uwzględnieniem warunków świetlnych. Bardzo dobrze wiedzą, że nie wszystkie z nich mogą być sadzone obok siebie. Ponadto część posiada trujące owoce, których powinny unikać dzieci i zwierzęta domowe. Innym argumentem przemawiającym za skontaktowaniem się z fachowcami jest fakt, że znają oni sprawdzone szkółki hodowli roślin, dzięki czemu mają dostęp do kwiatów i krzewów trudnych do zdobycia w innych miejscach. Nabywają sadzonki o znakomitej jakości i negocjują korzystne rabaty.

Firmą, która podejmie się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń, są Ogrody Kruszewski, założone w 2012 roku przez wykwalifikowanego specjalistę z niezbędnym wykształceniem kierunkowym. Proponuje on projektowanie ogrodów w Iławie i udziela rad związanych z poprawną pielęgnacją poszczególnych gatunków. Do każdego zadania podchodzi z należytym zaangażowaniem i odpowiada na pytania dotyczące przycinania gałęzi czy sposobów na ochronę roślin w porze zimowej. Przygotuje projekt, który nie będzie wymagał czasochłonnego przesadzania krzewów co kilka sezonów.

Tworzenie ogrodu z ekspertem to oszczędność czasu. Klienci oddają swoje tereny w ręce specjalistów, którzy sprawie koordynują pracę i kontrolują, by przebiegały one bez zakłóceń oraz zgodnie z ustalonym wcześniej projektem. Dbają także o komfort przyszłych użytkowników, dlatego sugerują dodanie altanek, koszy na śmieci, oczek wodnych, leżaków i innych elementów małej architektury.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

FunFutbol

Transport Przeprowadzki ADAM Kacper Wojtyński

AMG Zaopatrzenie Przemysłu i Automatyka

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.