Jakie są techniki nadruku na kartonie?


OkiBox

WWW: https://okibox.pl

Telefon: 502 551 661

Miejscowość: Poznań

Adres: Grunwaldzka 33b

Kod pocztowy: 60-783

Utworzono: 2022-04-04

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Poznańskie przedsiębiorstwo Okibox działa w branży opakowań tekturowych od wielu lat, dostosowując się idealnie do potrzeb rynku. Produkuje rozmaite opakowania kartonowe, wykonane z ekologicznej tektury falistej o różnej grubości, w zależności od rodzaju opakowania oraz potrzeb klienta. Oferta obejmuje między innymi wysokiej jakości kartony fasonowe, dostępne w rozmaitych wzorach i wielkościach, a także kartony klapowe. W asortymencie są także opakowania dla branży e-commerce. Wybór jest duży, ale gdyby klient nie znalazł takiego opakowania, jakie jest mu potrzebne, może zamówić dowolny rozmiar kartonu, spełniający jego oczekiwania. Wówczas wystarczy:

  • zmierzyć przedmiot, który ma być pakowany,
  • podać jego ciężar,
  • wybrać odpowiedni rodzaj,
  • złożyć zamówienie.

Firma ta może wykonać opakowanie w dowolnym kształcie i konstrukcji. W ofercie są między innymi pudełka wysuwane z możliwością wielokrotnego otwierania, najczęściej wykorzystywane przez sklepy stacjonarne, jak również jednoczęściowe opakowania składane. Każdy klient, bez względu na branżę, z pewnością znajdzie tutaj taki karton, który, spełni jego oczekiwania.

Warto też zastanowić się, czy i jaki powinien być nadruk na kartonie, aby sprawić, że marka będzie bardziej rozpoznawalna w środowisku. Przedsiębiorstwo to może wykonać nadruki kilkoma technikami w zależności od wielkości zamówienia i rodzaju projektu. Można wybrać druk fleksograficzny, offsetowy lub cyfrowy. Umieszczenie logotypu czy komunikatu na kartonie sprawi, że danej marce łatwiej będzie dotrzeć do grupy docelowej i potencjalnego klienta. W przypadku dużych zamówień i prostego nadruku najekonomiczniej będzie wybrać druk fleksograficzny, ale i druk cyfrowy ma mnóstwo zalet, takich jak:

  • wysoką jakość nadruku o sporej rozdzielczości,
  • elastyczność,
  • przyjazność środowisku,
  • szybkość i wydajność.

Przedsiębiorstwo to zawsze dostosowuje się do wymagań klienta, ale pragnąc złożyć zamówienie, warto skontaktować się ze specjalistami, którzy chętnie doradzą w wyborze metody drukowania, a także rodzaju opakowań dla konkretnych projektów.

Na stronie firmy jest wygodny formularz, przy którego pomocy można wygodnie złożyć zamówienie, dołączając plik z projektem nadruku. Firma zatrudnia grafików, którzy chętnie wykonają projekt dla klienta, wystarczy przekazać im szczegóły dotyczące opakowania.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Detoks Alkoholowy

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.