Izolacyjna folia bąbelkowa - kto z niej korzysta?


OL-FOL

WWW: https://ol-fol.pl/

Telefon: 58 692-05-70

Miejscowość: PRUSZCZ GDAŃSKI

Adres: Nowowiejskiego 22B

Kod pocztowy: 83-000

Utworzono: 2022-12-02

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Folia bąbelkowa to uniwersalny i przydatny w wielu sytuacjach produkt, sprzedawany w rolkach o różnej długości. Ze względu na niepodatność na działanie wilgoci może być wykorzystywany zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Nie niszczy się pod wpływem wody i zabezpiecza ładunki przed uszkodzeniami. Jest to jeden z powodów, dla których bywa używany przez firmy przeprowadzkowe. Folia bąbelkowa jest nieoceniona podczas transportu delikatnych przedmiotów, przykładowo ze szkła lub porcelany, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by owijać nią meble lub sprzęty AGD.

Folię tę pokryto małymi pęcherzykami powietrza, rozmieszczonymi na całej powierzchni w równych odstępach, które bez problemu amortyzują wstrząsy. Odznacza się ona rozciągliwością i niewielkim ryzykiem rozdarcia. Do najczęściej zamawianych zalicza się folie przezroczyste, choć niektóre firmy proponują także ich kolorowe odpowiedniki. To miękkie wyroby, które z łatwością dopasowują się do kształtu owijanych przedmiotów i zabezpieczają je przed zabrudzeniami oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

Niekiedy są wykorzystywane w branży remontowej i budowlanej. Izolacyjna folia bąbelkowa chroni przed chłodem i działaniem wilgoci, a na dodatek jest lekka, dzięki czemu nie wpływa na cenę przesyłek. Znajduje zastosowanie w branży gastronomicznej, przykładowo w restauracjach serwujących dania na wynos oraz u sprzedawców antyków, chcących zabezpieczyć cenne przedmioty na czas transportu.

Te i wiele innych produktów zaprezentowano na stronie ol-fol.pl. Jej założycielem jest przedsiębiorstwo specjalizujące się w sprzedaży wyrobów foliowych dla klientów o różnych potrzebach. Współpracuje ono z właścicielami firm, którzy nie chcą przepłacać. Są to między innymi osoby prowadzące sklepy internetowe oraz specjaliści zajmujący się izolacją okien. Z proponowanych produktów korzystają też przedstawiciele branży ogrodniczej, chcący zabezpieczać rośliny niewielkim kosztem. Dzięki foliom, jakie zamawiają, są chronione przed działaniem czynników zewnętrznych, w tym przed silnym wiatrem czy ujemnymi temperaturami.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

APE-LP

Seaside Beauty Instytut Urody

PMLOG PIOTR BORKOWSKI-ZIELIŃSKI

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.