Gdzie udać się prywatnie na USG stawów biodrowych dzieci?


Orthosport

WWW: https://www.orthosport.pl/

Telefon: 793 90 50 50

Miejscowość: Szczecin

Adres: Wąska 16

Kod pocztowy: 71-415

Utworzono: 2022-07-06

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Rozwój dziecka jest każdorazowo sprawą indywidualną. Nierzadko jednak rodzice mogą dostrzec u swoich pociech pewne niepokojące zachowania oraz odruchy, które warto skontrolować. O poradę do specjalisty należy udawać się w każdej sytuacji, kiedy opiekunowie widzą często powtarzające się nieprawidłowości w zachowaniu czy wykonywaniu codziennych czynności przez malucha.

Dużym problemem może okazać się zbagatelizowanie sygnałów ostrzegawczych, zwłaszcza jeśli chodzi o sposób poruszania się dziecka. Niechęć do stawania na pełnych stopach lub ich wykoślawianie, chodzenie na palcach, piętach to objawy, które mogą być spowodowane wewnętrznym dyskomfortem, na przykład zmianami w obrębie obręczy miednicy. W takim przypadku warto jak najszybciej poprosić o skierowanie na USG stawów biodrowych dla dzieci.

Takie badanie jest nieinwazyjne, bezbolesne i można je wykonywać nawet na niemowlętach. Nie każda przychodnia publiczna dysponuje jednak odpowiednim sprzętem (zwykle posiada aparaty do USG dla osób dorosłych z dużą głowicą pomiarową, która nie zawsze daje odpowiednio szczegółowy odczyt w przypadku badania dzieci), dlatego warto poszukać w swojej okolicy ośrodka medycznego, który specjalizuje się w ortopedii dziecięcej. W celu przyspieszenia wykonania badania można skorzystać z oferty prywatnie.

Mieszkańcy Szczecina mogą zamówić wizytę w podmiocie leczniczym działającym pod firmą Orthosport s.c. Rękawek Karaczun. Ośrodek ten dysponuje sprzętem diagnostycznym przeznaczonym do badania USG dzieci oraz niemowląt. Świadczenia wykonywane przez zatrudniony zespół lekarski są płatne. Z cennikiem poszczególnych usług można się zapoznać, wchodząc na stronę podmiotu. Tam też dostępne są dane kontaktowe.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Maro Tur

Orion Dental

MASI dr Mariusz Domagalski

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.