Wynajem autobusów Poznań | Ośrodek Rekreacyjno Sportowy Grażyna Czarnecka


Ośrodek Rekreacyjno Sportowy Grażyna Czarnecka

WWW: http://czarneckibus.pl

Telefon: +48 607566539

Miejscowość: Rogoźno

Adres: Za jeziorem 40

Kod pocztowy: 64-610

Utworzono: 2020-11-24

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Usługi opisane na stronie internetowej pod linkiem czarneckibus.pl kierowane są do osób, które cenią komfortowe i bezpieczne podróże. Profesjonalna firma transportowa obsługuje klientów indywidualnych i biznesowych, dbając o wygodę wszystkich pasażerów i sprawny dojazd pod wskazany adres. W ramach współpracy możliwy jest wynajem autobusów w Poznaniu w korzystnej cenie.

Usługodawca organizuje przejazdy na krótkich i dalekich trasach. Istnieje możliwość udostępnienia autokaru na cały dzień. Ponadto firma posiada uprawnienia do międzynarodowych transportów pasażerskich. Wszystkie zlecenia realizowane są zgodnie z prawem, a personel wyróżnia się dużym doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami, dzięki którym podróże przebiegają zgodnie z założeniami klienta. Flota transportowa przechodzi regularne przeglądy techniczne. Precyzyjne sprawdzenie sprawności układów pozwala na skuteczne zmniejszenie ryzyka awarii i kłopotliwych awarii na drodze. Wnętrza autobusów są czyste i zadbane. W ofercie dostępne są między innymi Mercedes 350 Turismo, Iveco First oraz Marcedes 560 Travego 17 RHD.

W trakcie przejazdu pasażerowie mogą liczyć na liczne udogodnienia. Szczegóły uzależnione są od wybranego modelu pojazdu. Zapewniono na przykład szerokie fotele z podnóżkami, które są rozsuwane na boki i odchylane. Nowoczesna klimatyzacja utrzymuje optymalną temperaturę i nie pozwala na przegrzewanie się wnętrza. Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszy się możliwość skorzystania z łączności WiFi. Do rozrywki służy także CD, DVD i coffee bar. Dla zwiększenia bezpieczeństwa przy każdym fotelu znajdują się pasy.

Z usług transportowych można skorzystać w bardzo korzystnej cenie. Wystarczy skontaktować się z biurem i opowiedzieć o planowanej trasie. Pracownicy szybko dokonają wyceny i przedstawią dostępne opcje. Obsługiwane są wycieczki turystyczne i szkolne, pielgrzymki oraz przewozy pracownicze. Oferta elastycznie dopasuje się do potrzeb klienta, a autokary doskonale sprawdzają się na długich trasach po Polsce i Europie.


Autor:

Eliza Mazur


Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Detoks Alkoholowy

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.