Wolne ładunki - lista zleceń transportowych dla Ciebie


Netpaka.eu

WWW: https://netpaka.eu/

Telefon:

Miejscowość: Lubliniec

Adres: Powstańców Śląskich 54

Kod pocztowy: 42-700

Utworzono: 2019-06-12

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Prowadzenie działalności transportowej wymaga stałego poszukiwania nowych klientów, którzy zapewnią dostęp do atrakcyjnych zleceń przewozowych. Jeśli dopiero zaczynasz taką działalność lub dysponujesz dodatkową przestrzenią załadunkową, którą chciałbyś zapełnić jakimś ładunkiem, zwiększając w ten sposób opłacalność transportu, ciekawym rozwiązaniem może okazać się internetowa giełda transportowa.

Serwis internetowy Netpaka.eu to nowoczesna platforma dedykowana osobom prywatnym i firmom zlecającym przewóz różnych kategorii ładunków oraz przewoźnikom, którzy dysponują wolnymi mocami przerobowymi i szukają atrakcyjnych okazji dla dodatkowego zarobku. Struktura serwisu została skonstruowana w ten sposób, by po rejestracji w systemie przewoźnicy mogli skontaktować się z wybranym zleceniodawcą – dopiero po rejestracji w systemie przewoźnik zyskuje dostęp do danych kontaktowych, do wybranego zleceniodawcy. Zlecenia na transport to tzw. wolne ładunki, które zostały podzielone na kilkanaście podstawowych grup towarowych, od ładunków standardowych zaczynając, przez palety na materiałach sypkich i płynnych kończąc. Dzięki kategoryzacji dotarcie do zleceń, które mogą zainteresować konkretnego przewoźnika, jest znacznie łatwiejsze i nie wymaga wiele czasu. Co warte podkreślenia, lista zleceń jest stale aktualizowana i składają się na nią setki ogłoszeń zarówno od osób prywatnych, jak i od firm, którym zależy na szybkiej dostawie wybranej kategorii ładunku. Oczywiście każde zlecenie zawiera informacje na temat rodzaju i wagi ładunku, miejsca jego odbioru i dostawy. W zleceniu podawana jest również informacja o przybliżonym dystansie, jaki trzeba przebyć, by dostarczyć ładunek w wyznaczone miejsce.

Największą zaletą serwisu jest jego bezpłatny i ogólnodostępny charakter, co sprzyja szybkiej agregacji zleceń spedycyjnych od wielu różnych podmiotów. Dzięki dużej różnorodności zleceń zarejestrowany w systemie przewoźnik ma dużą łatwość w wyborze korzystnych dla siebie ofert. To pozwala poprawić rentowność codziennej działalności transportowej i wpływa na poprawę płynności pracy w firmach zajmujących się transportem.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Salon mebli MAKAO

Panaceum Agencja Usług Medycznych Sp. z o.o.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.