Filtr airbox i inne części do pit bike do samodzielnego montażu


PIT BIKE STORE

WWW: https://sklep.pitbikestore.pl/

Telefon: 795 198 922

Miejscowość: Poznań

Adres: Stanisława Zwierzchowskiego 7

Kod pocztowy: 61-248

Utworzono: 2023-09-08

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Amatorzy jazdy na motocyklach enduro, cross czy pit bike często chętnie sami zajmują się swoimi pojazdami, mając dużą wiedzę na temat ich budowy, a także zgłębiając ją podczas majsterkowania czy pielęgnacji. Takie zajęcia mogą dać dużo frajdy, być sposobem na przyjemne spędzanie czasu, a przy tym pozwalać na udoskonalanie pojazdów. To ostatnie jest możliwe jeśli skorzysta się z oferty sklepu z akcesoriami i częściami zamiennymi do tego rodzaju pojazdów. Sklep dostępny na stronie sklep.pitbikestore.pl ma mnóstwo propozycji, między innymi, jak wskazuje jego nazwa, do jednośladów typu pit bike.

Oczywiście większość tych artykułów nadaje się do samodzielnego montażu, dzięki czemu nie trzeba szukać mechanika. Jest to o tyle ważne, że mechaników samochodowych można znaleźć nawet w najmniejszej wsi, ale usługi napraw czy serwisu jednośladów takich jak pet bike czy enduro nie są jeszcze bardzo mocno rozpowszechnione. Posiadacze takich maszyn nie muszą się tym jednak martwić, zwłaszcza że artykuły dostarczane przez sklep są zwykle bardzo dobrze opisane przez producentów i mają dołączone instrukcje obsługi - czyli montażu.

Jedną z propozycji w sklepie jest właśnie łatwy do zainstalowania filtr airbox, który redukuje ilość spalin. Produkt ten kosztuje niewiele, a jego budowa daje mu dużą skuteczność (to między innymi podwójna gąbka), opłaca się więc w niego zainwestować, cieszyć się większym komfortem użytkowania pojazdu, bez kłębu drażniących spalin, oraz przyczynić się do ochrony środowiska. Rzecz jasna, o zakupie takiego produktu powinny pomyśleć przede wszystkim osoby korzystające ze swojego pojazdu naprawdę często.

Każdy wie, że lepiej działają maszyny nowe, z niezużytymi częściami, dlatego też sklep oferuje mnóstwo części zamiennych, między innymi silnika. Warto kontrolować stan swojej maszyny często i na bieżąco wymieniać zużyte elementy, dzięki czemu można będzie cieszyć się sprawniejszą pracą silnika, mniejszym hałasem czy po prostu większą wydajnością i mocą. Takie naprawy i prace serwisowe przyczyniają się też do wydłużenia ogólnej żywotności pojazdu. Oferta sklepu pod tym względem jest bardzo bogata - tak samo jeśli chodzi o wszelkie inne akcesoria do jednośladów różnego typu.

Wszystkie dostępne produkty są dokładnie opisane, co dla osób początkujących jest wielkim ułatwieniem.


Autor:

Eliza Mazur


Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Detoks Alkoholowy

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.