Karty NFC z nadrukiem - czym są?


Polskie Karty sp. z o.o.

WWW: https://www.polskiekarty.pl

Telefon: 12 415 11 45

Miejscowość: Kraków

Adres: Al. 29 Listopada 94

Kod pocztowy: 31-406

Utworzono: 2021-12-24

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

W ofercie przedsiębiorstwa opisanego pod adresem polskiekarty.pl znajdują się rozmaite rodzaje kart. Do wyboru są między innymi karty NFC z nadrukiem. Są one wyposażone w element umożliwiający komunikowanie się z czytnikiem danych, dzięki czemu o wiele łatwiej jest dokonać identyfikacji danej osoby lub przeprowadzić płatność bezgotówkową.

Tego rodzaju karty są stosowane między innymi w telefonach komórkowych. Sposób ich działania jest podobny do działania Bluetootha. Można także spotkać się z samodzielnymi kartami zbliżeniowymi wyposażonymi w technologię NFC. Wówczas towarzyszy im zazwyczaj również zdjęcie posiadacza i jego dane osobowe, dzięki czemu łatwo jest zidentyfikować konkretną osobę. Karta jest najczęściej wykorzystywana do uwierzytelniania pracowników korzystających z danego pomieszczenia lub budynku.

Wspomniany wcześniej producent ma wieloletnie doświadczenie w wytwarzaniu różnego rodzaju kart. Na rynku działa od 1995 roku. Do tej pory wyprodukował kilkaset milionów modeli. W jego ofercie można znaleźć karty o konkretnym zastosowaniu, w tym modele podarunkowe, miejskie i rodzinne, dostępowe lub wizytówki. Każda karta może zostać wykonana przy użyciu dodatkowych opcji, takich jak wykorzystanie ekologicznego materiału, umieszczenie miejsca na podpis, wykonanie otworu dla wygodniejszego noszenia akcesorium lub wykończenie przy użyciu tłoczenia.

Zamawiający mogą zdecydować się na różne typy wykończenia, w tym materiały przeźroczyste, użycie podkładu metalicznego oraz zabezpieczenie karty przy użyciu laminatu. W ofercie znajduje się także możliwość użycia matowego lu błyszczącego zabezpieczenia. Karta może zostać wyposażona także w hologram, pasek magnetyczny lub zdrapkę. Ciekawą możliwością jest nadanie wyrobowi określonego zapachu, z czego powinny skorzystać przede wszystkim przedsiębiorstwa działające w branży spożywczej i gastronomicznej.

Podmiot dba również o wysoką jakość oferowanych wyrobów, dlatego karty spełniają surowe normy unijne. Przedsiębiorstwo ma doświadczenie w pracy z klientami zagranicznymi. Szczególną uwagę przykłada do kwestii środowiskowych, starając się zachęcić klientów do wyboru materiałów ekologicznych, z których powstają przyjazne dla środowiska karty, identyfikatory oraz wizytówki. Więcej szczegółów znajduje się na stronie producenta.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

Monitoring & IT

ProfesjonalnePrzeprowadzki.net

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.