Wytrawiacz stomatologia


PPH CERKAMED Wojciech Pawłowski

WWW: https://cerkamed.pl/

Telefon: 158423585

Miejscowość: Stalowa Wola

Adres: Kwiatkowskiego 1

Kod pocztowy: 37-450

Utworzono: 2021-08-29

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Bardzo duży odsetek działań w gabinecie stomatologicznym obejmuje protetyka. Coraz więcej osób, dbając o swój wygląd zewnętrzny, udaje się do dentysty w celu przeprowadzenia takich zabiegów, jak korekta zgryzu, nałożenie aparatu prostującego zęby, czy też wybielanie. Popularne także stało się nakładanie na powierzchnię zębów porcelanowych wypełnień, które doskonale imitują naturalne szkliwo i dodatkowo świetnie się prezentują. Docenianym przez pacjentów atutem jest fakt, że licówki stanowią idealne przedłużenie koloru zęba, przez co nie wyglądają groteskowo. Prezentując tak uzupełniony uśmiech, nie ma obawy, że będzie on sprawiał wrażenie tak zwanej "sztucznej szczęki".

Problematyczne przy licówkach jest to, że mogą one ulec ukruszeniu podczas nadmiernej eksploatacji zębów, na przykład w czasie spożywania posiłków,  gdzie poszczególne składniki mają twardą, trudną do pogryzienia strukturę. Często powodem ułamania może być zwyczaj rozdzierania zębami różnych materiałów, na przykład taśmy klejącej w pracy lub foliowego opakowania w domu. Stomatolodzy ostrzegają swoich pacjentów, by tego nie robili, zwłaszcza w czasie, gdy licówki dopiero się układają i dopasowują na szkliwie, a przez to są jeszcze dość delikatne. Niestety, przyzwyczajenie nierzadko jest silniejsze od dobrej rady. W takim przypadku konieczna jest kolejna wizyta, podczas której niezbędny jest wytrawiacz. W stomatologii estetycznej jest to fenomen, dzięki któremu można bezpiecznie i miejscowo dokonywać korekty ubytków licówek, bez konieczności usuwania całego zęba. To bardzo prosty zabieg, który można przeprowadzić od ręki. 

Stomatologiczny wytrawiacz jest produktem, którego stan magazynowy, z uwagi na częstotliwość wykorzystywania, powinien być na bieżąco uzupełniany. Zamówienie hurtowe tego preparatu jest realizowane przez firmę, która ogłasza się na stronie internetowej cerkamed.pl. Oprócz samego wytrawiacza dostępne są również przeznaczone do jego wydajnego nakładania akcesoria pomocnicze, między innymi miękkie, elastyczne aplikatory.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Używane Kompresory

Używane Kompresory

Używane Kompresory

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.