Praca magisterska


PraceNaZlecenie.pl

WWW: https://www.pracenazlecenie.pl/

Telefon:

Miejscowość: Wrocław

Adres: Księcia Witolda 49

Kod pocztowy: 50-202

Utworzono: 2021-05-25

Oceń firmę (5 z 1 głosów)


Opis:

Dyslektycy, podejmując się samodzielnego opracowania materiałów źródłowych oraz przeniesienia wybranych z nich treści i wniosków do swojej pracy dyplomowej, ryzykują, że nie spełni ona oczekiwań promotora z uwagi na sporą ilość błędów ortograficznych. Choć większość programów służących do pisania i edycji tekstów na komputerze jest w stanie wyłapać wszelkie nieprawidłowości, to nużące poprawianie zaznaczonych na czerwono ciągów znaków jest naprawdę frustrujące i zajmuje dwukrotność czasu, który autor pracy poświęcił na samo pisanie. Często też zdarza się, że błędy w tekście pojawiają się dopiero po zapisaniu pliku i jego ponownym otworzeniu, co jeszcze bardziej potrafi zdenerwować i tym samym wydłużyć czas niezbędny na przeprowadzenie niezbędnej korekty.

Pisanie pracy magisterskiej czy licencjackiej jest również problematyczne dla osób, które mają kłopoty z interpunkcją, a zdania podrzędne, nadrzędne czy inne wymagające, by oddzielić je znakami typu przecinek, myślnik czy pauza, są dla nich czymś nie do pojęcia. Tutaj sytuacja jest poważniejsza, niż w przypadku błędów związanych z ortografią, gdyż program edytorski nie pokazuje, gdzie dany znak interpunkcyjny powinien zostać umieszczony, by dane zdanie było logiczne oraz spójne. Powoduje to konieczność skorzystania z dodatkowych edytorów, które zaznaczają nieprawidłowości w danym tekście. Decydując się na tego typu weryfikację, również należy uzbroić się w cierpliwość i zarezerwować sporą ilość czasu, gdyż wspomniane narzędzia kontrolujące poprawność pisowni mogą jednorazowo sprawdzić tylko krótsze teksty, więc nie można wprowadzić do niego całej pracy za jednym zamachem.

Aby mieć pewność, że praca magisterska, licencjacka czy nawet standardowe pisemne zaliczenie były wykonane z dbałością o poprawną polszczyznę, warto skorzystać z odpowiedniego wsparcia. Można je znaleźć na stronie internetowej pracenazlecenie.pl, gdzie ogłaszają się osoby chętne do pomocy przy pisaniu lub nadawaniu ostatecznego szlifu nowopowstałego tekstu naukowego pod kątem ortografii, gramatyki i stylistyki. Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

DCP Badania

Hexssl

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.