Odrzucenie - jak sobie z nim radzić?


Pracownia Rozwoju Małgorzata Trzaskowska

WWW: https://ogrodprzemian.pl

Telefon: 603 581 851

Miejscowość: Warszawa

Adres: Granitowa 1

Kod pocztowy: 02-681

Utworzono: 2022-10-14

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Osoby doświadczające różnego rodzaju trudności w sferze psychologicznej, na przykład trudnych emocji, mogą zdecydować się na pomoc psychologa lub coacha. Nie zawsze jednak jest to niezbędne, gdyż cenne porady można znaleźć w sieci - oczywiście jednakże trzeba korzystać z godnych polecenia portali. Na stronie ogrodprzemian.pl można znaleźć porady przedstawiane przez znaną trenerkę kobiet. Porusza ona różnego rodzaju problemy, doradzając, jak sobie z nimi radzić. W wielu przypadkach same te treści wystarczą, by uporać się z danymi trudnościami, bez osobistej pomocy tej specjalistki czy psychologa.

Jednym z poruszanych na portalu tematów jest odrzucenie, czyli uczucie, którego doświadczają na przykład osoby porzucone przez partnera, pominięte przy awansie czy spotykające się z jakąkolwiek odmową w ważnej dla nich kwestii. Uczucie to oczywiście nie jest przyjemne, jednak specjalistka doradza, by go nie tłumić lecz pozwolić sobie na negatywne emocje. Kluczowe jednak jest to, by z lęku przed kolejnym odrzuceniem nie zamykać się na nowe możliwości, na przykład nie skazywać się na samotność z obawy przed tym, że kolejny raz doświadczy się porażki. Trenerka wyraźnie przed tym przestrzega i informuje, że odpowiednie podejście do takich sytuacji pozwala uniknąć właśnie zamykania się na nowe możliwości - a wskazuje, że właśnie z tym - z nowymi możliwościami, może łączyć się każde odrzucenie. Wszystko jest zatem kwestią odpowiedniego podejścia, a szczególnie istotne w tym jest zachowanie poczucia własnej wartości. Pomóc w tym może nawet odwoływanie się do motywujących zdań i powtarzanie ich sobie.

Porady te na pewno okażą się przydatne dla wielu osób będących w trudnej sytuacji, a na stronie znaleźć można też wiele innych cennych wskazówek, na przykład na temat budowania pewności siebie.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.