Powiększanie ust oferowane niedaleko Dzierżoniowa - jaka substancja jest używana podczas zabiegu?


Prestige Clinic

WWW: https://prestige-swidnica.pl/

Telefon: 534522014

Miejscowość: Świdnica

Adres: Komunardów 5

Kod pocztowy: 58-100

Utworzono: 2023-11-27

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Utrata jędrności warg, zanikająca czerwień wargowa, a także opadające kąciki i zmarszczki palacza negatywnie wpływają na wygląd twarzy. W takich przypadkach z pomocą przychodzą zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Oferowane w gabinecie Prestige Clinic zlokalizowanym niedaleko Dzierżoniowa powiększanie ust umożliwia zwiększenie ich objętości, a także zmniejszenie dysproporcji między górną i dolną wargą. Dzięki niemu można nawilżyć skórę, poprawić jej jędrność i elastyczność. 

Przed zabiegiem konieczne jest przeprowadzenie wywiadu z pacjentem. Dzięki temu lekarz może wykluczyć przeciwwskazania do jego wykonania, do których należą między innymi choroby autoimmunologiczne, nawracające stany zapalne skóry, ciąża, karmienie piersią, opryszczka, cukrzyca i zaburzenia krzepliwości krwi. Konsultacja umożliwia też zapoznanie się z oczekiwaniami danej osoby i dobranie odpowiedniej dawki preparatu. Do iniekcji wykorzystuje się cienką igłę. Zastosowanie kremu znieczulającego umożliwia zwiększenie komfortu podczas zabiegu. Kwas hialuronowy występuje w postaci plastycznego i krystalicznego żelu, który po zaaplikowaniu w odpowiednie miejsce należy rozmasować. Dzięki temu można go równomiernie rozprowadzić i nadać ustom odpowiedni kształt. Efekty po zabiegu są widoczne od razu. Metoda ta umożliwia nawilżenie skóry i poprawę czerwieni wargowej. Sprawia, że usta stają się pełne i jędrne. 

W placówce można wykonać także inne zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego. Preparat ten wykorzystuje się również do korygowania asymetrii nosa, redukcji krzywizny i nierówności grzbietu. Stosuje się go też do uwypuklenia kości policzkowych. Jest używany również do wypełniania zmarszczek. Substancja ta jest dobrze tolerowana przez organizm i doskonale wiąże cząsteczki wody w skórze. Dzięki temu zapewnia jej jędrność, nawilżenie i odżywienie. Kwas hialuronowy działa odmładzająco, rewitalizująco i umożliwia podkreślenie wybranych partii twarzy. Może być wstrzykiwany w różne miejsca na twarzy, szyi i dekolcie.

 Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

DCP Badania

Hexssl

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.