Usługi geodezji we Wrocławiu


PRO-MAP Geodezja

WWW: https://pro-map.pl

Telefon: 604 360 073

Miejscowość: Wrocław

Adres: Miernicza 6

Kod pocztowy: 50-417

Utworzono: 2022-04-24

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Precyzyjne pomiary w terenie odgrywają ważną rolę w wielu różnych dziedzinach - od kartografii po inwestycje budowlane. Specjaliści wykonują je na zlecenie kontrahentów indywidualnych i korporacyjnych.

Biuro geodezyjne podczas realizacji zamówionych projektów korzysta z zaawansowanych technologii i metod, które zapewniają wysoką dokładność. Pracownicy wrocławskiego PRO-MAP mają uprawnienia wydane im przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii. Certyfikacja ze strony urzędu cieszącego się zaufaniem publicznym, wraz z gromadzonym przez lata - w trakcie realizacji różnego typu prac w przedmiotowym zakresie - doświadczeniem, przekłada się na wysoką efektywność i standardy, zgodnie z którymi pracuje biuro. 

Usługi geodezji we Wrocławiu zakładają m.in obsługę firm konstrukcyjnych, dokonywanie pomiarów budynków, pomiary inwentaryzacyjne przyłączy oraz sieci energetycznych, gazowych, wodnych, kanalizacyjnych, teletechnicznych. Usługa pomiarów geodezyjnych dotyczy zarówno gruntów, jak i lokali. Odgrywają one specjalną rolę w realizacji celów projektowych czy w trakcie podziału nieruchomości. Na stronie internetowej kontrahenci zainteresowani ewentualną współpracą znajdą wiele przydatnych informacji, które ułatwią im przygotowanie się do określonej inwestycji. Zaprezentowano tam poszczególne propozycje, stanowiące część oferty, takie jak wykonywanie map do celów projektowych, budowa domu, obsługa inwestycji, ustalanie granic, wytyczenia i inwentaryzacje, pomiary geodezyjne, podziały działek. Ze względu na dużą ilość zamówień wskazane jest ustalenie terminu i zaplanowanie poszczególnych zadań z odpowiednim wyprzedzeniem. Osoby zainteresowane cennikiem dowiedzą się, jakie kryteria kształtują ostateczną cenę usługi i w jaki sposób można ją ustalić. Na stronie wizytowej firmy zamieszczono również dokumentację fotograficzną z niektórych spośród przeprowadzonych do tej chwili realizacji. 

W przypadku większych realizacji przedsiębiorstwo przyjmuje zlecenia również spoza regionu Dolnego Śląska. Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

DCP Badania

Hexssl

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.