Centrum stomatologiczne Legnica


PROORTO Ortodoncja i Stomatologia Estetyczna

WWW: https://proorto.legnica.pl/

Telefon: 76 877 01 19

Miejscowość: Legnica

Adres: Złotoryjska 50

Kod pocztowy: 59-220

Utworzono: 2021-03-11

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Osoby, którym zależy na posiadaniu pięknych i zadbanych zębów, powinny regularnie odwiedzać dentystę. Dzięki temu można zapobiec próchnicy, a także innym nieprawidłowościom. Na stronie internetowej proorto.legnica.pl znaleźć można doświadczonych specjalistów, którzy zajmują się zarówno stomatologią zachowawczą, jak i implantologią, chirurgią, protetyką i ortodoncją. W Legnicy znajduje się centrum stomatologiczne, gdzie pacjenci mogą uzyskać pomoc w przypadku różnych problemów z uzębieniem. 

Oferowane są tutaj usługi z zakresu endodoncji. Leczenie kanałowe jest konieczne w przypadku pojawienia się chorób miazgi zęba, a także stanów zapalnych. Oczyszczanie kanałów odbywa się przy użyciu specjalistycznego urządzenia o nazwie endometr, a także mikroskopu, który umożliwia precyzyjne działanie. Dzięki temu pacjenci zachowują własne uzębienie. Gabinet stomatologiczny oferuje także zabiegi z zakresu ortodoncji. Przyjmowane są tutaj zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod oraz sprawdzonych aparatów można skutecznie korygować nawet skomplikowane wady zgryzu i przywrócić prawidłowe ustawienie zębów. Pacjenci mogą tu również skorzystać z usług protetycznych, które wykonywane są w sposób kompleksowy i bezbolesny. Specjaliści odbudowują brakujące zęby, rekonstruując zniszczone elementy. Oferowane są różne rodzaje uzupełnień jak korony, mosty, protezy oraz licówki. 

Warto odwiedzić gabinet w sytuacji, kiedy konieczne jest leczenie chirurgiczne. Wykonywana jest tu rekonstrukcja ubytków kostnych, przeszczepy bloków, wydłużanie koron klinicznych, usuwanie zmian zapalnych, leczenie powikłań ropnych. Każdy pacjent jest traktowany w sposób indywidualny, zabiegi przeprowadzane są w sposób najbardziej komfortowy. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu sprawdzonych znieczuleń oraz wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu. Wykonuje się tu także diagnostykę rentgenowską, która często jest niezbędnym elementem leczenia stomatologicznego. Sprzęt do obrazowania umożliwia wykonanie zdjęć panoramicznych, bocznych głowy, a także stawów skroniowo-żuchwowych.


Autor:

Eliza Mazur


Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

DCP Badania

Hexssl

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.