Producent opakowań kartonowych — co sprzedaje?


Kartop

WWW: https://producent.kartop.com.pl/

Telefon: 506 224 565

Miejscowość: Chodzież

Adres: Zwycięstwa 37

Kod pocztowy: 64-800

Utworzono: 2022-10-30

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Gdzie zamawiać pudełka z tektury? Korzystnym rozwiązaniem są zakupy bezpośrednio u producenta. W ten sposób można uzyskać korzystną cenę oraz opcję spersonalizowania wyrobów. Ofertę przykładowej firmy zajmującej się produkcją kartonów można znaleźć na stronie internetowej pod adresem producent.kartop.com.pl.

W katalogu sprzedawcy znajdują się między innymi opakowania tekturowe, które sprawdzają się do wysyłki i przechowywania:

  • wina, słoików z żywnością i innych artykułów spożywczych,
  • kosmetyków i chemii gospodarczej,
  • książek, dekoracji, naczyń,
  • sprzętów elektronicznych
  • prezentów i zestawów upominkowych,
  • wyposażenia domu w sytuacji przeprowadzki.

Dobry producent opakowań kartonowych zwraca uwagę przede wszystkim na solidność oferowanych przez siebie akcesoriów. Proponuje pudełka wykonane z tektury trzy lub pięciowarstwowej, dzięki czemu konstrukcje wyróżniają się dużą odpornością na rozerwanie pod wpływem umieszczonego wewnątrz ciężaru. Ponadto większa gramatura sprawia, że produkt znacznie lepiej radzi sobie w czasie transportu i kontaktu z różnymi warunkami atmosferycznymi.

Klienci mogą zdecydować się na przykład na pudła fasonowe, które zamykane są bez wykorzystania taśmy klejącej. Oferowane są również kartony klapowe o różnych kształtach i rozmiarach. Dostawca może wykonać na materiale nadruk według wskazań inwestora. Najczęściej jest to nadrukowanie logo marki, hasła reklamowego lub niewielkiej grafiki nawiązującej do działalności firmy. Zapewniono dużą wyrazistość barw i nowoczesne techniki druku.

Ciekawą propozycją są także pudła przeprowadzkowe, które ułatwiają przenoszenie swojego mienia z jednego miejsca do drugiego. Dla zachowania jak najlepszych standardów bezpieczeństwa warto wypełnić wolną przestrzeń w kartonie za pomocą ekologicznego wypełniacza. Ponadto przydatna jest transparentna taśma klejąca i folia stretch. Akcesoria pakowe dostępne są w korzystnych cenach. Opakowania z tektury sprawdzają się zarówno do użytku biznesowego, jak i prywatnego. Są bardzo uniwersalne.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Detoks Alkoholowy

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.