Chirurg i stomatolog - Warszawa


Qdent Warszawa

WWW: https://www.qdent.pl/

Telefon: 510 58 58 88

Miejscowość: Warszawa

Adres: Sokołowska 9

Kod pocztowy: 01-142

Utworzono: 2020-11-30

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Za pośrednictwem strony internetowej dostępnej pod adresem qdent.pl można zapoznać się z szeroką ofertą znanego i cenionego wśród pacjentów gabinetu stomatologicznego. Osoby, które zmagają się z jakimikolwiek problemami z uzębieniem mogą liczyć na kompleksowe wsparcie w postaci leczenia:

  • podstawowego,
  • chirurgicznego,
  • endodontycznego (zabiegi są wykonywane pod specjalistycznym mikroskopem),
  • protetycznego,
  • ortodontycznego,
  • periodontycznego,
  • estetycznego (m.in. wybielania zębów i wstawiania implantów).

Czy każdy gabinet stomatologiczny zatrudnia chirurga?

Wybierając gabinet, w którym pacjent podda się leczeniu zębów, należy dobrze zweryfikować opinie osób, które dotychczas korzystały z usług określonej firmy, a także sprawdzić doświadczenie zatrudnionych lekarzy. Coraz częściej w gabinetach dentystycznych przyjmuje wykwalifikowany chirurg stomatolog - w Warszawie jest to obecnie już niemal standardem. Nic w tym jednak dziwnego, skoro w wielu przypadkach wymagana jest wręcz interwencja chirurga, m.in. przy ekstrakcji znacznej części uzębienia czy usunięciu samych korzeni lub resztek chorego zęba. 

Czy zabiegi wykonywane w chirurgii stomatologicznej są bolesne?

Mimo, iż są to niejednokrotnie poważne zabiegi, to pewne jest, że pacjenci w ich trakcie nie odczuwają żadnego bólu czy dyskomfortu. W nowoczesnych gabinetach tego rodzaju operacje są wykonywane w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym, dlatego pacjenci nie muszą obawiać się nieprzyjemnych i stresujących sytuacji. Dodatkowo o pełnym komforcie leczenia i przeprowadzanych zabiegów decyduje również bogate wyposażenie gabinetu oraz doświadczenie i podejście stomatologa. Coraz więcej dentystów zdaje sobie sprawę z tego, że dla wielu pacjentów wizyty kojarzą się z prawdziwą traumą, dlatego też muszą wykazać się ogromem empatii i zrozumienia oraz cierpliwością. Wszystko to z czasem powoduje, że pacjent zaczyna zupełnie inaczej postrzegać leczenie stomatologiczne i chętnie poddaje się również innym zabiegom, m.in.  stomatologii estetycznej.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.