Przenośnik taśmowy


REMITECH RENATA MICHALSKA

WWW: https://remitech.pl/

Telefon: 48535388380

Miejscowość: Czersk

Adres: Książąt Mazowieckich 15

Kod pocztowy: 05-530

Utworzono: 2020-09-30

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Odpowiedni efekt pracy linii produkcyjnej zależy w dużej mierze od jej prędkości. Coraz więcej zakładów poszukuje sprawdzonych rozwiązań, które mogą usprawnić wykonywane codziennie czynności, nie generować przy tym dużych kosztów zakupu oraz eksploatacji i serwisowania, a także takich, które są bezpieczne dla pracowników oraz samego wytwarzanego produktu.

Jednym z elementów, który spełnia powyższe kryteria, jest standardowy przenośnik taśmowy. To znane w produkcji wsparcie, które jest w powszechnym użytkowaniu już od dość długiego czasu, niemniej jednak asortyment wykorzystywany dziś znacząco różni się od tego, który był stosowany jeszcze kilkanaście lat temu.

Przede wszystkim charakteryzuje się większą mobilnością oraz uniwersalnością. Bez problemu można dopasować go pod względem oczekiwanych parametrów powierzchniowych do wymagań linii produkcyjnej oraz towaru, który będzie się po nim przesuwał. Konstrukcja zapewnia możliwość jego rozsunięcia lub zwężenia na wymaganą szerokość i długość, zgodnie z zapotrzebowaniem. 

Firmy, które zajmują się produkcją tego typu elementów, jak choćby REMITECH sp. z o.o. spółka komandytowa dbają, by funkcje użytkowe przenośnika ciągle się zwiększały, umożliwiając jego szersze zastosowanie. Doceniają tego typu postawę i chętnie z niej korzystają klienci, którzy z powodzeniem wykorzystują proponowane urządzenie w codziennej pracy jako transporter, jeden z elementów linii produkcyjnej lub jako uniwersalną powierzchnię użytkową.

Dzięki zastosowaniu odpowiedniej grubości gumy taśmowej przenośnik uniemożliwia zsunięcie się z linii przenoszonego produktu, nawet gdy jest on mokry, co bardzo ułatwia pracę i zapobiega stratom. Pozwala także na transport wytworów pod pewnym kątem, w zależności od ustawienia poszczególnych urządzeń dozujących, myjących oraz odpowiedzialnych za pakowanie gotowego wyrobu.

Przenośnik jest także doceniany przez pracowników z uwagi na wsparcie ich zdrowia, głównie pomoc w uniknięciu problemów z kręgosłupem podczas dźwigania nieraz bardzo ciężkich paczek z towarem. Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.