Czym jest makijaż permanentny wykonywany w gabinecie we Wrocławiu?


Salon Kosmetyczny Kamila Mazurek

WWW: https://kamilamazurek.pl/

Telefon: 575 900 888

Miejscowość: Wrocław

Adres: Międzyleska 2-4

Kod pocztowy: 50-514

Utworzono: 2022-09-12

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Makijaż permanentny to popularny zabieg kosmetyczny, którego celem jest podkreślenie ust, oczu lub brwi. Polega on na wprowadzeniu nietoksycznych barwników pod skórę za pomocą cienkiej i jednorazowej igły. To świetne rozwiązanie dla osób chcących zrezygnować z konieczności kupowania kosmetyków i wykonywania make-upu samodzielnie. Dzięki niemu zyskują czas, który mogą poświęcić na inne czynności. Doświadczeni specjaliści podejmujący się takich zabiegów zapewniają satysfakcjonujące i naturalne efekty, a niekiedy młodszy wygląd twarzy. Kierują oni ofertę do kobiet w różnym wieku i dają możliwość optycznego powiększenia oczu czy ust.

Mikropigmentacja jest zabiegiem bezpiecznym i bezbolesnym, dzięki czemu nie wymaga podawania znieczulenia miejscowego. Zazwyczaj trwa on maksymalnie 2 godziny, a po jego zakończeniu klientki mogą wrócić do codziennych obowiązków. W przeciwieństwie do tatuażu igła wykorzystywana podczas zabiegów jest umieszczana w skórze dość płytko, co oznacza, że efekty nie utrzymują się do końca życia. Specjalistów podejmujących się takich czynności nazywa się linergistami. Osoby te zaczynają swoją pracę od przeprowadzenia wywiadu z klientkami, w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań.

W następnym etapie pytają, jakie efekty chciałyby osiągnąć, co pomaga dobrać najlepszą technikę oraz odcienie pigmentów. Przed przystąpieniem do wykonywania makijażu niezbędne jest też stworzenie szkicu, dzięki któremu można przyjrzeć się temu, jak będzie wyglądać twarz po zakończonym zabiegu. Zainteresowaniem cieszy się zwłaszcza makijaż ust, który optycznie je powiększa i sprawia, że wyglądają na pełniejsze. W tym przypadku stosuje się zazwyczaj barwy o 2 lub 3 tony ciemniejsze od ust klientek.

Na profesjonalny makijaż permanentny we Wrocławiu można zapisać się na stronie kamilamazurek.pl. Należy ona do zaufanej kliniki, wykorzystującej atestowane pigmenty najwyższej jakości i zatrudniającej pracowników z niezbędnym doświadczeniem. Z jej przedstawicielami kontaktują się osoby o różnych potrzebach, które nie są zadowolone ze swojego wyglądu. Decydują się one na zmianę koloru ust, podkreślenie oczu lub wykonanie kresek na brwiach. Po zakończonych zabiegach należy przez pewien czas unikać peelingowania, wystawiania twarzy na silne słońce oraz korzystania z sauny lub basenu.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

DCP Badania

Hexssl

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.