Profesjonalna szkoła jogi w Warszawie


Samadhi Joga

WWW: https://samadhijoga.pl

Telefon:

Miejscowość: Warszawa

Adres: Romualda Mielczarskiego 1

Kod pocztowy: 02-798

Utworzono: 2022-05-23

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Ciekawostką jest, że wiele osób często nie skupia się na głównej umiejętności podtrzymującej istotę ludzką przy życiu, czyli na oddychaniu. Człowiek oddycha bezwolnie, dlatego gdy podczas zajęć jogi nauczyciel kładzie duży nacisk na obserwowanie swojego oddechu, dla wielu uczestników nierzadko jest to prawdziwym zaskoczeniem.

Ćwiczenie uważności tego typu jest bardzo wzbogacającym doświadczeniem, które pozwala wyciszyć się i zrelaksować, a także rozwijać w sobie odczucie wdzięczności. Wdzięczność ta pozwala całkowicie świadomie i z czułością dostrzegać cud oddychania, skupiać się na swoim istnieniu i we wspaniały sposób doświadczać istnienia, czerpiąc z tego doświadczenia pełnymi garściami. Szkoła jogi w Warszawie prowadzona jest przez prawdziwych pasjonatów, którzy pragną rozwijać tę pasję także w uczestnikach zajęć grupowych, indywidualnych, czy też zajęć online.

Również pracownicy, czyli instruktorzy poszczególnych zajęć, są osobami, które wyróżniają się ogromną pasją, wiedzą oraz doświadczeniem. Dzięki temu każda lekcja jogi jest nie tylko przyjemna i odprężająca, ale też bardzo wartościowa i budująca pod kątem rozwoju osobistego. Na stronie internetowej samadhijoga.pl znajduje się oddzielna zakładka poświęcona wszystkim nauczycielom zatrudnionym w tym miejscu. Na tej podstronie można przeczytać kilka słów o każdym z nich - dostępne są informacje dotyczące płaszczyzny zawodowej, ale też prywatnej każdej osoby. Dzięki temu można lepiej poznać nauczycieli i poznać się z nimi swobodnie. Warto zajrzeć też do innych zakładek, w których skupione są inne informacje dotyczące życia szkoły.

Odwiedzając wskazaną witrynę internetową, nie sposób nie dostrzec różnorodności będącą fundamentem opisywanego przedsiębiorstwa. Grafik zajęć jest bardzo rozbudowany i obfituje w różne rodzaje jogi, dlatego można dopasować zajęcia nie tylko do swoich oczekiwań czy preferencji, ale również do poziomu zaawansowania.

Przykładowe zajęcia jogi, na które można uczęszczać w tej szkole, to:

  • joga dla początkujących,
  • YIN Joga powięziowa,
  • Joga Vinyasa Power Flow,
  • Joga Kundalini,
  • Relaks w dźwiękach mis,
  • Joga dla kręgosłupa,
  • Joga Vinyasa wzmacniająca,
  • Joga Vinyasa z Joga NIDRĄ.

Być może niektóre nazwy zajęć brzmią tajemniczo, dlatego warto kliknąć w wybraną nazwę zajęć i dowiedzieć się więcej na ten temat.


Autor:

Eliza Mazur


Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.