Serwis lodówek gastronomicznych Kraków

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

WWW: http://serwis-lodowek-krakow.pl/

Telefon: 603-213-084

Miejscowość: Wieliczka/Kraków

Adres: Poprzeczna 14

Kod pocztowy: 32-020

Utworzono: 2019-01-17

Oceń firmę (5 z 1 głosów)


Opis:

Wszyscy właściciele hoteli, punktów gastronomicznych czy sklepów spożywczych doskonale wiedzą, że urządzenia chłodnicze muszą być sprawne, żeby zapewniały właściwą temperaturę przechowywanej w nich żywności. Dlatego też warto nawiązać stałą współpracę z profesjonalnym serwisem lodówek gastronomicznych. Rekomendowana firma zapewnia kompleksowy serwis lodówek gastronomicznych w Krakowie i całym województwie małopolskim. Firma działa w branży już od początku 1990 roku, zatrudniając wysoce wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy do serwisowanych urządzeń  chłodniczych mogą polecić klientom oryginalne części zamienne w atrakcyjnych cenach.

Na serwis-lodowek-krakow.pl można dowiedzieć się, że rekomendowana firma podejmuje się serwisu i napraw urządzeń chłodniczych wielu uznanych producentów tego sprzętu, w tym takich marek jak Byfal, Igloo, Edenox czy Sinclair.

Swoje usługi firma świadczy na najwyższym poziomie, udzielając na naprawiany sprzęt chłodniczy gwarancji. Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne zniżki, a każdy klient może być pewien, że jeśli tylko potrzebuje rady w doborze sprzętu chłodniczego, firma chętnie służy radą i wsparciem. Pracownicy firmy biorą udział w różnych branżowych szkoleniach, dzięki czemu mogą zapewnić serwis lodówek gastronomicznych i innego sprzętu chłodniczego na najwyższym poziomie.

Co ważne, rekomendowana firma posiada wszystkie potrzebne zaświadczenia i certyfikaty, które uprawniają ją do wykonywania swoich usług zgodnie z najwyższymi standardami i przy wykorzystaniu najnowszych technologii oraz wysokiej jakości sprzętu.

Wszyscy, którzy chcą nawiązać współpracę z rekomendowana firmą bądź mają jakieś pytania, powinni zadzwonić pod podany na stronie numer telefonu lub napisz maila. Z pewnością odezwie się kompetentny pracownik, który służy pomocą i radą. Na firmowej stronie znajduje się też mapka dojazdu do siedziby firmy.

Korzystając z usług serwisu urządzeń chłodniczych z Krakowa, ma się stuprocentową gwarancję najwyższej jakości napraw i możną mieć pewność, że nawet jak w restauracji, barze czy hotelu przydarzy się awaria tego rodzaju sprzętu, to szybko zostanie ona usunięta.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Monitoring & IT

ProfesjonalnePrzeprowadzki.net

Transfer Przeprowadzki

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.