Maszt flagowy dla firm i urzędów


Serwismasztow.pl

WWW: https://www.serwismasztow.pl

Telefon: 518 217 919

Miejscowość: Podbucze

Adres: Bukowa 9

Kod pocztowy: 44-348

Utworzono: 2022-01-05

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Nabywcami masztów przeznaczonych do wieszania flag są przedsiębiorcy chcący promować działalność wśród lokalnej społeczności. Z reguły umieszcza się je przed siedzibą firmy i są widoczne z dużej odległości, dzięki czemu kupujący mają pewność, że flagi nie pozostaną niezauważone przez przechodniów. Na ich powierzchnię można nanosić nazwę prowadzonej działalności, dane kontaktowe lub logotyp. Na rynku występują maszty różnego typu, z jakimi warto zapoznać się przed nabyciem. Wszystkie z nich stworzono ze specjalnych segmentów, czyli rur z aluminium, stali lub włókna szklanego, które mają różne średnice. Modele proponowane w profesjonalnych firmach odznaczają się nienaganną jakością oraz bezpieczeństwem użytkowania. Znaczna część z nich wykazuje odporność na korozję oraz zanieczyszczenia odzwierzęce.

 

Bogata oferta masztów ułatwia dopasowanie modelu do swoich potrzeb. Niektóre z nich są montowane na stałe, a jeszcze inne występują w wersji przenośnej, dzięki czemu ich demontowanie oraz transportowanie nie sprawia problemów. Osoby, którym zależy na lekkości i wytrzymałości, wybierają chętnie konstrukcje aluminiowe dostępne w niewysokich cenach. Niekiedy są one zastępowane modelami kompozytowymi. Ich podstawę stanowią polimery oraz szkło hartowane, które trudno zniszczyć, a gdy już do tego dojdzie, wówczas nie rozpryskuje się na ostro zakończone kawałki.

 

Firmą mającą w katalogu opisywane produkty jest Promajst. Masz flagowy, jaki proponuje, odznacza się stabilnością, bezpieczeństwem użytkowania oraz niepodatnością na działanie wilgoci i mrozu. Na popularności zyskują także modele przenośne, nieocenione podczas eventów plenerowych, takich jak koncerty, dni miasta, pikniki rodzinne czy wydarzenia sportowe. Mają one mniejsze wymiary w porównaniu do tych montowanych na stałe, co ułatwia transportowanie z miejsca na miejsce.

 

Maszty są spotykane w przestrzeniach publicznych, przykładowo w pobliżu urzędów, ambasad, placówek oświatowych oraz biurowców. Niektórzy wieszają na nich bannery reklamowe, które można podświetlać, dzięki czemu są widoczne o każdej porze dnia i nocy. To uniwersalne produkty znajdujące zastosowanie w wielu sytuacjach. Cechują się niepodatnością na złamania, a część z nich ma stożkowe kształty rur oraz dodatkowe windtrackery czy korbki ułatwiające umieszczanie flag na szczycie.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Netpaka.eu

Salon mebli MAKAO

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.