Gdzie kupić tanie torby papierowe?


Silesiapak

WWW: https://silesiapak.pl/

Telefon: 790 275 067

Miejscowość: Katowice

Adres: Blachnickiego 9

Kod pocztowy: 40-175

Utworzono: 2022-10-26

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Ekologiczne torby papierowe to doskonały sposób na dostarczanie produktów, a także kreowanie odpowiedniego wizerunku firmy. Tego typu opakowania chronią środowisko. Są one również dość wytrzymałe oraz można używać ich wielokrotnie.

Torby wykonane z papieru mogą być stosowane w gastronomii, handlu detalicznym i gospodarstwach domowych. Produkuje się je z materiałów pochodzących z recyklingu, a ich rozkład  trwa o wiele mniej niż w przypadku toreb z plastiku. Opakowania papierowe nie mają zatem negatywnego wpływu na środowisko. Ich recykling pomaga zmniejszyć ilość odpadów na wysypiskach. Producent toreb Silesiapak dba o to, aby jego produkty były przyjazne również dla użytkowników. Tusz używany do wykonania nadruku na torbie nie zawiera substancji rakotwórczych, w tym wysoce szkodliwego benzenu. W ofercie firmy znajduje się ponadto wiele różnych rodzajów toreb papierowych, które można dopasować do swoich potrzeb. Są one sprzedawane w różnych kolorach, w tym klasycznej bieli i jasnym brązie. Na życzenie klienta firma przygotowuje kolorowe torebki, zgodne z identyfikacją wizualną danego przedsiębiorstwa. Mogą one zostać spersonalizowane również pod względem rodzaju uchwytu, przy czym do wyboru jest wersja płaska lub skręcana. Przedsiębiorstwo zajmuje się również produkcją toreb przeznaczonych do cateringu oraz modeli dostosowanych kształtem i rozmiarami do butelek. Świetnie sprawdzają się one do wręczenia różnego rodzaju prezentów, w tym dla kluczowych klientów lub dla pracowników, z okazji ich jubileuszy.

Przedsiębiorstwo ma wieloletnie doświadczenie w swojej branży, a jego celem jest zapewnienie klientom ekologicznych opakowań w dobrym stylu. Używanie papierowych toreb oznacza, że marka dba o środowisko naturalne, a tym samym prezentuje się jako idąca z duchem czasu. Pomimo tego, że opakowania zostały wykonane z papieru, odznaczają się one wysoką wytrzymałością. Dzięki temu, że firma działa bez pośredników, jest w stanie zapewnić tanie torby papierowe. Dzięki temu z jej oferty skorzystają zarówno niewielkie przedsiębiorstwa, jak i duże korporacje. Główna siedziba firmy mieści się w stolica województwa śląskiego. Z dotychczas przeprowadzonymi realizacjami można zapoznać się na jej stronie internetowej. W razie pytań pracownicy przedsiębiorstwa pozostają do dyspozycji klientów.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Netpaka.eu

Salon mebli MAKAO

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.