Animator dla dzieci Warszawa | Smak Dzieciństwa


Smak Dzieciństwa

WWW: https://smakdziecinstwa.eu/

Telefon: 503 060 497

Miejscowość: Warszawa

Adres: Farysa 37b

Kod pocztowy: 01-971

Utworzono: 2018-11-14

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Jak wybrać dobrego animatora dla dzieci? W trosce o bezpieczeństwo swoich pociech, wielu rodziców zadaje sobie to pytanie. Pracownicy firmy Smak Dzieciństwa wskazują jakie cechy są szczególnie ważne w pracy z maluchami i jak wartościowo organizować czas spędzony na zabawie.

Przede wszystkim, animator dla dzieci w Warszawie musi mieć naturalne predyspozycje. Jest to coś, z czym człowiek się po prostu rodzi - musi lubić kontakt z dziećmi i czerpać z niego radość. Łatwo to wyczuć i już krótka obserwacja pozwala stwierdzić czy ktoś pracuje z powołaniem, czy wyłącznie dla zarobków. Nie można jednak poprzestać na wrodzonych umiejętnościach interpersonalnych - dobry animator stawia na rozwój i stale podnosi swoje kwalifikacje. Łączy teorię z praktyką, żywo interesuje się swoją branżą i najnowszymi trendami, które się w niej pojawiają.

Zabawy dla dzieci powinny nie tylko być fajne, ale przede wszystkim wartościowe. Dobrze, jeżeli dziecko wyniesie z eventu coś więcej i zapamięta nowe rzeczy. Jest to możliwe na przykład w organizacji imprezy tematycznej, z wybranym motywem przewodnim. Decydując się na gry i zabawy na przykład w motywie Starożytnego Egiptu bądź Indiańskiej Wioski, można przemycić wiele bardzo ciekawych informacji i rozwijać zdolności każdego malucha. Inne przykładowe tematy można znaleźć na stronie internetowej pod linkiem smakdziecinstwa.eu. Jak widać, opcji jest naprawdę bardzo dużo i jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia.

Dobry animator potrafi działać spontanicznie, lecz odpowiedzialnie podchodzi do swojej pracy i wcześniej przygotowuje różne scenariusze. Dzięki temu nic nie jest w stanie go zaskoczyć i doskonale radzi sobie z dziećmi o różnym charakterze. Te nieśmiałe i te kipiące energią... Każdy znajdzie miejsce dla siebie. W organizacji dziecięcych przyjęć bardzo ważne jest również zachowanie wysokich standardów bezpieczeństwa. Mali goście potrafią czasem wpadać na szalone, niebezpieczne pomysły i trzeba skutecznie skierować ich energię na inne tory. Animatorzy potrafią wydobyć z dzieci to, co najlepsze i aktywnie wspierać ich rozwój. Zarówno ten fizyczny, jak i ten umysłowy.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.