Jakie sejfy metalowe warto kupić?

STALPOL SAFES SP. Z O.O.

WWW: https://www.sejfy-stalpol.pl

Telefon: +48 52 381 42 11

Miejscowość: Białe Błota k/Bydgoszczy

Adres: Szubińska 101d

Kod pocztowy: 86-005

Utworzono: 2023-01-21

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Cenne przedmioty powinny być przechowywane w bezpiecznym miejscu, do którego nie mają dostępu osoby niepowołane. Właśnie dlatego dużą popularność zyskuje zakup sejfu. Czym kierować się przy wyborze skrytki? Warto rozpocząć od przejrzenia katalogu ze strony internetowej sejfy-stalpol.pl, gdzie prezentowane są szafy na broń, dokumenty i pieniądze.

Przede wszystkim trzeba zastanowić się, jaki jest cel zakupu sejfu oraz jakie przedmioty będą w nim przechowywane. Niektóre kwestie regulują przepisy. Jest tak na przykład z dostępem do amunicji oraz tajnych informacji. W takich przypadkach konieczna jest inwestycja w skrytkę o wysokiej klasie antywłamaniowości.

Sejfy metalowe od producenta można spersonalizować zgodnie ze swoimi indywidualnymi potrzebami. Klient decyduje między innymi o:

  • rodzaju zamka,
  • kierunku otwierania drzwiczek,
  • układzie wnętrza,
  • rozmiarze korpusu,
  • zastosowaniu okuć,
  • kolorze produktu.

Ciekawym rozwiązaniem są nowoczesne zamki biometryczne. Drzwiczki mogą otwierać się po okazaniu odcisku palca. Często montowane są również zabezpieczenia elektroniczne i szyfrowe. Sprzedawca wyjaśni różnice pomiędzy określonymi typami zamków. Do przechowywania broni krótkiej i długiej przeznaczone są specjalistyczne uchwyty oraz maty wewnętrzne z kieszeniami. Dokumenty w segregatorach najlepiej układa się na półkach zamontowanych w dobrze przemyślanej odległości.

Klienci mogą zamówić skrytkę w dowolnie wybranym przez siebie kolorze z palety RAL. Dużym zainteresowaniem cieszy się korpus w barwie antycznej zieleni. Szczególną propozycją są sejfy ognioodporne, które wyróżniają się dużą odpornością na działanie wysokich temperatur oraz nie przepuszczają wody używanej przez strażaków do gaszenia pożaru.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Auto Serwis Kwiatowa

robco.technology

LABOTEST Laboratorium Analiz Fizykochemicznych

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.