Ochrona przeciwpożarowa warszawa • https://stbp.pl/


Strefa Bezpieczeństwa Pożarowego

WWW: https://stbp.pl/

Telefon: +48 601 385 004

Miejscowość: Warszawa

Adres: Bukowskiego 4

Kod pocztowy: 03-982

Utworzono: 2020-08-27

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Każdy budynek i obiekt użyteczności publicznej powinien spełniać określone warunki bezpieczeństwa ppoż. Warto w tej kwestii współpracować z fachowcami z Warszawy. Ochrona przeciwpożarowa to ich specjalność. Klient może liczyć na opracowanie:

  • ekspertyz technicznych,
  • instrukcji ppoż.,
  • oceny zagrożeń pożaru i wybuchu,
  • ekspertyz i planów w zakresie poprawy bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Z tego typu usług trzeba skorzystać, gdy dany obiekt jest w trakcie budowy lub przebudowy. Pomoc rzeczoznawcy ppoż. może być też nieceniona, gdy dany inwestor odbudowuje budynek, którego konstrukcja została uszkodzona w czasie pożaru. Specjaliści mogą także przeprowadzić szkolenia branżowe i tematyczne.

To najczęściej właściciel budynku lub jego zarządca ma obowiązek dbania o dobry stan techniczny obiektu oraz jego właściwe zabezpieczanie przed pożarem. Dlatego warto regularnie przeprowadzać ocenę stanu bezpieczeństwa przeciwpożarowego. W ramach zamówionego audytu sprawdza się na przykład:

  • wyjścia ewakuacyjne i obowiązujące procedury ewakuacyjne,
  • ważność instrukcji ppoż., gaśnic i przeglądów instalacji przeciwpożarowych,
  • dokumentację budynku.

Kontrola wszystkich procedur jest bardzo dokładna. Od tego niejednokrotnie zależy ludzkie życie. Zamawiający dostaje dokładny raport z przeprowadzonego audytu. Wnioski uwzględnione w dokumencie powinny posłużyć do poprawy bezpieczeństwa wszystkich użytkowników obiektu i ujednolicenia wewnętrznych przepisów. Wszystko po to, aby były one zgodne z obowiązującym w Polsce prawem. Dzięki profesjonalnemu doradztwu ochrona pożarowa obiektów będzie utrzymana na najwyższym poziomie.

Na stbp.pl można sprawdzić, jakie projekty warszawska firma realizowała do tej pory. Są to głównie zlecenia dla instytucji publicznych, takich jak szpitale, policja czy domy opieki. W tego rodzaju miejscach na co dzień przebywa duża liczba osób. Dlatego też nieruchomości budowane czy adaptowane na ten cel są dokładnie sprawdzane właśnie pod kątem ochrony przeciwpożarowej. Szczególnie brana jest pod uwagę możliwość ewakuacji na wypadek zagrożenia pożarowego.


Źródło:

https://stbp.pl/

Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.