Polski design meble


Talukko Sp. z o.o. - Polskie Meble Designerskie

WWW: https://talukko.com/

Telefon: 608205156

Miejscowość: Poznań

Adres: Marii Kuncewiczowej 4

Kod pocztowy: 60- �

Utworzono: 2020-01-06

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Już w połowie XX wieku polski design zachwycał prostotą form i kolorów w solidnym wydaniu. Ergonomia mebli doceniana była również poza granicami kraju. Do dziś polscy projektanci dostrzegani są na międzynarodowej arenie, a meble wyprodukowane w Polsce znajdują się w wielu francuskich, niemieckich i angielskich domach. Coraz częściej poszukiwane są także przez lokalnych wielbicieli ciekawego wzornictwa.

Osoby ceniący polski design z pewnością ucieszą meble, które znaleźć można w sklepie Talukko. Modele zaprojektowane przez rodzimych projektantów, czerpiących inspiracje z ikon polskiego designu, wyróżniają się nowoczesnym wyglądem z domieszką stylu retro. Dzięki świeżemu podejściu do aktualnych trendów twórcy nie powielają form znanych z popularnych sklepów, ale kreują własny styl zgodny z najnowszymi tendencjami. W ten sposób powstały komody, szafki RTV, stoły i stoliki, które doskonale odnajdą się w popularnych obecnie nurtach — skandynawskim, minimalistycznym i prowansalskim. W zależności od modelu meble stanowić mogą główny akcent w wystroju wnętrz, lub być uzupełnieniem zrównoważonej kompozycji.

Artykuły tworzone są w stylu eko, co oznacza użycie naturalnych materiałów i produkcje bez szkodliwego wpływu na naturę. W ten sposób, niezależnie od stylu aranżacji, umeblowanie wprowadza do domu i mieszkania dobrą i ciepłą atmosferę.

Nie można zapomnieć również o innych zaletach drewna: braku szkodliwych, wywołujących alergie substancji, oraz właściwościach antystatycznych, dzięki którym meble przyciągają mniej kurzu niż ich odpowiedniki z innych tworzyw. Oprócz tego naturalny materiał charakteryzuje się trwałością, a przy odpowiedniej pielęgnacji produkty z niego stworzone dobrze prezentować będą się przez wiele lat. Wysoką jakość mebli zapewnia dodatkowo precyzyjne wykonanie z dbałością o wszystkie detale.
Dzięki temu meble polskich projektantów zachęcają do kupna ciekawym designem i zaskakują funkcjonalnością. Spojrzenia przyciągają również ciekawe zestawienia kolorystyczne.


Źródło:Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Detoks Alkoholowy

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.