Maszyna do szycia owerlok – co warto wiedzieć?


TECHMASZ - Cezary Kalinowski

WWW: https://maszyny-szwalnicze.pl/

Telefon: 601827771

Miejscowość: Białystok

Adres: Niska 3

Kod pocztowy: 15-666

Utworzono: 2022-08-07

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Obecnie maszyny do szycia nie są zarezerwowane jedynie dla zakładów krawieckich czy szwalni, ale producenci oferują także rozmaite modele dostosowane do potrzeb osób prywatnych, które chcą przerobić ubranie czy spróbować swoich sił w uszyciu sukienki lub bluzki. Dużym zainteresowaniem wśród konsumentów cieszy się maszyna do szycia owerlok. Co warto wiedzieć na temat sprzętu?

Przede wszystkim należy zaznaczyć, że urządzenia tego typu służą do zabezpieczania krawędzi materiału przed strzępieniem. Sprzęt umożliwia estetyczne obszycie każdego rodzaju tkaniny za pomocą trzech, czterech lub pięciu nitek. Uzyskany szew prezentuje się ładnie i jest równy (wszelkie nierówności są obcinane specjalnym nożem, w który jest wyposażona maszyna). Kawałki materiału zszyte w ten sposób nie wymagają dodatkowego zabezpieczenia. Wykańczanie ubrań szwem owerlokowym jest szybkie i bezproblemowe. Z pewnością ważną informacją dla wielu osób będzie fakt, że szew jest również elastyczny, więc nadaje się do obszywania rozciągliwych dzianin oraz materiałów sportowych.

Pomimo tego, że owerlok należy do kategorii maszyn specjalistycznych, to chętnie kupują go osoby prywatne, które chcą samodzielnie tworzyć ubrania od podstaw. Najwyższej jakości sprzęt tego typu można zamówić na stronie internetowej maszyny-szwalnicze.pl. Asortyment jest rozbudowany i różnorodny, zawiera modele rozpoznawalnych w branży marek (Juki, Brother, Elna, Texi, Minerva, Redstar). Wszystkie produkty są objęte gwarancją producenta. Do zestawu można dokupić wszelkie niezbędne akcesoria: nici, nożyczki krawieckie, szpulki, szpilki, podkładki do cięcia, manekiny, oleje, stopki oraz rozcinacze. Przedsiębiorstwo szybko realizuje zamówienia.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Kolmat

Proogród

Telart Krzysztof Kalicki

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.