Gdzie można znaleźć firmę wykonującą serwis kotłów marki Immergas?

TGK serwis

WWW: https://tgkserwis.pl

Telefon: 530 670 742

Miejscowość: Lubenia

Adres: Siedliska 109

Kod pocztowy: 36-042

Utworzono: 2022-12-29

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Właściciele domów, którym zależy na wydajnym i oszczędnym ogrzewaniu obiektu, często decydują się na gazowe kotły kondensacyjne. Są to urządzenia cechujące się wydajnością, oszczędnością, łatwością obsługi i cichą pracą. Wybierając instalatorów, warto zainteresować się ich historią, szczególnie doświadczeniem i długością istnienia na rynku. Często bowiem się zdarza, że niedługo po montażu firma rozpada się i zadowolony dotąd właściciel kotła pozostaje bez serwisu, który w przypadku gazowych urządzeń jest szczególnie istotny. 

Przedsiębiorstwo, które warto wybrać, można znaleźć na stronie tgkserwis.pl. Jest to firma istniejąca na rynku od dawna, dlatego jej klienci nie muszą się obawiać porzucenia. Zajmuje się dystrybucją i instalacją kotłów gazowych takich marek jak De Dietrich, ACV, Ariston oraz Immergas, gwarantując serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Mieszkańcy Podkarpacia, gdzie ma siedzibę, mogą też liczyć na fachowe naprawy pieców tych marek, nawet jeśli były one montowane przez inne zakłady.

Firma ta zatrudnia certyfikowanych serwisantów i monterów, którzy dysponują specjalistycznym sprzętem diagnostycznym, dzięki któremu szybko i sprawnie wykryją usterkę. Podejmują się konserwacji i naprawy wszystkich modeli kotłów marki Immergas. Mają też niezbędne części zamienne, a ponieważ pracują 7 dni w tygodniu, szybko i sprawnie przywracają funkcjonalność kotłom. Dzięki regularnym przeglądom urządzenia tego producenta gwarantują wieloletnią funkcjonalność.

Mając kocioł tej marki, który stracił wydajność i potrzebując pomocy w jego naprawie, wystarczy skontaktować się z serwisantami firmy telefonicznie lub e-mailem. Udzielą oni wszelkiego wsparcia i profesjonalnie usuną dowolną awarię.



Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

PPH CERKAMED Wojciech Pawłowski

Używane Kompresory

Używane Kompresory

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.