Jaka firma wykonuje serwis maszyn Baümuller?

TRAK S.J.

WWW: https://katalog.trak.com.pl/

Telefon: 61 87 97 115

Miejscowość: Poznań

Adres: os. Stare Żegrze 50

Kod pocztowy: 61-249

Utworzono: 2022-06-28

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Zapotrzebowanie na kompleksowe usługi serwisowe stoi obecnie na bardzo wysokim poziomie. Jest to spowodowane kilkoma czynnikami. Wiele firm, które korzysta na co dzień ze specjalistycznego sprzętu technologicznego, nie posiada jednocześnie odpowiedniej infrastruktury pozwalającej przeprowadzać prace naprawcze i nie zamierza inwestować w tego rodzaju działalność. W takim przypadku wybór zewnętrznego realizatora to świetnie przemyślana inwestycja, która, nawet jeśli przedsiębiorca uwzględni koszty zleconej usługi i tak jest dla niego korzystna pod kątem oszczędności.

Kadra firmy TRAK S.J. Automatyka przemysłowa oferuje profesjonalne wsparcie serwisowe dla przedstawicieli różnych branż. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, korzysta na co dzień z rozbudowanego parku maszynowego pozwalającego na szybką i całościową diagnostykę i naprawę poszczególnych części i podzespołów. 

Pracownicy, mając świadomość, że znaczna część dzisiejszych zakładów w Polsce funkcjonuje na dualnym systemie maszynowym, w którym stosuje się elementy zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów, starają się sprostać zapotrzebowaniu, rozwijając swoją wiedzę i umiejętności w zakresie świadczenia usług serwisowych na każdego rodzaju sprzęcie, bez względu na kraj, w którym został on wytworzony. I tak kadra firmy wykonuje serwis urządzeń marek Baümuller, ABB czy Allen-Bradley.

Realizator na bieżąco rozszerza listę usług. Obecnie może zaproponować także odbiorcom prywatnym coroczne sprawdzanie stanu technicznego i wydajności elementów składających się na przydomowy system OZE, w tym również różnego rodzaju falowników, czyli podstawy każdego zestawu. Ze swojej strony wykonawca zapewnia, że jego serwisanci przyjadą pod wskazany adres w ustalonym terminie oraz dokonają przeglądu szybko i sprawnie.

Jeżeli w czasie serwisu zaistnieje konieczność wymiany części, pracownicy proponują fabrycznie nowe i gotowe do montażu rozwiązania, dopasowane do funkcjonującego systemu i technologii. Gwarantuje to, że cała instalacja czy też pojedyncze maszyny będą od razu zdatne do użytku, bez konieczności przeprowadzenia nieraz czasochłonnej i kosztownej kalibracji.

Firma świadczy również doradztwo. Na prowadzonym przez pracowników blogu publikowane są bogate w przydatną wiedzę treści dotyczące sposobów naprawy sprzętów.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Detoks Alkoholowy

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.