Automatyka serwis | TRAK S.J

TRAK S.J.

WWW: https://www.trak.com.pl/

Telefon: 61 87 97 115

Miejscowość: Poznań

Adres: os. Stare Żegrze 50

Kod pocztowy: 61-249

Utworzono: 2021-01-30

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Niemożność samodzielnej naprawy różnorakich sprzętów domowych lub przemysłowych to nie jest wynik niekompetencji czy niewiedzy. Często jest to po prostu podstawowy środek ostrożności, który zabezpiecza właściciela lub użytkownika urządzenia przed utratą gwarancji czy też jego definitywnym, nawet przypadkowym, zniszczeniem. 

Coraz więcej osób, dbając o sprawność swojego elektronicznego lub mechanicznego dobytku, korzysta z usług profesjonalnych punktów serwisowych lub naprawczych. Gwarantuje to, że sprzęt trafi w odpowiednie ręce, zostanie fachowo przebadany pod kątem ewentualnych nieprawidłowości, naprawiony, a w przypadku konieczności wymiany, nowe elementy będą pochodzić od dostawcy zapewniającego jakość i późniejszy długotrwały czas użytkowania.

Takim punktem jest TRAK S. J. z Poznania. Firma ta od lat świadczy kompleksowe usługi naprawcze dla swoich klientów. Obecnie w jej zakresie działań jest uwzględniająca wszelkie nowinki techniczne i technologiczne automatyka przemysłowa oraz serwis.

Pracownicy firmy podejmują się zarówno prostych napraw, jak i bardziej skomplikowanych zleceń. Pracują w duchu ekologicznym, uświadamiając swoim klientom, że nie trzeba urządzenia z niewielkim defektem od razu posyłać na szrot i kupować nowego. Podkreślają również, że skorzystanie z ich wsparcia jest też dobrze przemyślaną decyzją z ekonomicznego punktu widzenia, gdyż koszty naprawy stanowią często tylko ułamek ceny sprzętu dostępnego w sklepie. 

W przypadku, gdy nie ma możliwości przywrócenia urządzenia do pełnej sprawności, pracownicy firmy zapraszają do skorzystania z ich pomocy podczas zakupu nowego modelu. W ofercie na stronie internetowej realizatora znajduje się również zakładka sklep, gdzie można nabyć nowy sprzęt typu komputery, drukarki, tusze itp.

Pokazuje to, że proponowana oferta jest naprawdę kompleksowa. Klient może w jednym miejscu i przy pomocy jednego zleceniobiorcy zadbać o sprawność swoich urządzeń, a także zaopatrzyć się w ich nowe wersje, jeśli zajdzie taka konieczność.

 Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Detoks Alkoholowy

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.