Uni Logistics - profesjonalny wynajem kontenerów


Uni-logistics Sp. z o.o.

WWW: https://unilog.eu

Telefon: 58 667 99 99

Miejscowość: Gdynia

Adres: Polska 19

Kod pocztowy: 81-339

Utworzono: 2022-03-07

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Firma Uni logistics od lat świadczy szeroki zakres usług związanych ze spedycją oraz logistyką. Bogate doświadczenie przekłada się na unikalne know-how, dzięki któremu potrafi odpowiadać na potrzeby oraz oczekiwania najbardziej wymagających partnerów biznesowych. Przedsiębiorstwo stawia na nowoczesną infrastrukturę informatyczną pozwalająca w pełni kontrolować przebieg wszystkich kluczowych procesów. Na uwagę zasługują także szerokie kontakty partnerskie wśród renomowanych partnerów na całym świecie. 

Zakres oferty marki w pełni odpowiada wymogom dzisiejszego rynku. Obejmuje między innymi wynajem kontenerów morskich, drogowych, biurowych oraz chłodniczych dostępnych w każdym miejscu w Polsce i w Europie. Warto podkreślić, że wszystkie rozwiązania obejmowane przez projekt UNICONT (dedykowany kwestiom związanym właśnie z kontenerami) są pod względem parametrów technicznych oraz użytkowych całkowicie dostosowane do wymogów dzisiejszych procesów logistycznych czy frachtowych. Oferowane urządzenia transportowe znajdują zastosowanie we wszystkich gałęziach transportu, ciesząc się opinią bezpiecznych, niezawodnych, funkcjonalnych i mobilnych. Przy tym należy zwrócić uwagę także na niezwykle atrakcyjny stosunek ceny do możliwości. 

W ramach projektu UNICONT czekają warianty przeznaczone zarówno do transportu, jak i sprawdzające się jako mobilne magazyny. Oferta obejmuje wersje nowe i używane, praktycznie we wszystkich dostępnych na rynku rozmiarach i pojemnościach. W katalogu można znaleźć między innymi modele standardowe DV, HC, a także specjalistyczne OT, FSA, DD czy chłodnicze REF. 

Pracownicy przedsiębiorstwa podchodzą w sposób indywidualny do każdego zlecenia, uwzględniając wszystkie spersonalizowane potrzeby. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że niezależnie od reprezentowanej branży, czy skali prowadzonego przedsiębiorstwa zyskują możliwość zakupienia najwyższej jakości urządzeń transportowych, o właściwościach w pełni zgodnych z oczekiwaniami oraz charakterem danych ładunków.


Autor:

Marek Zając


Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

APE-LP

Seaside Beauty Instytut Urody

PMLOG PIOTR BORKOWSKI-ZIELIŃSKI

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.