Szerszenie w kominie wentylacyjnym


Usuwanie Owadów

WWW: https://usuwanieowadow.pl/

Telefon: 519744998

Miejscowość: Winnica

Adres: Widok 11

Kod pocztowy: 06-120

Utworzono: 2018-11-27

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Poważnym zagrożeniem dla zdrowia i życia mogą okazać się…owady. A dokładniej – szerszenie. Ich obecność w pobliżu z pewnością jest niepożądana i uciążliwa. Niestety, często zdarza się, że te owady należące do rodziny osowatych, swoje gniazda zakładają blisko obszarów, które zamieszkują ludzie. Jednym z problemów są np. szerszenie w kominie wentylacyjnym.

Szerszeń, często mylony jest z osą – jest do niej podobny, odwłok ma w charakterystyczne żółto-czarne pasy. Jest jednak od osy większy i to dzięki tej cesze można go rozpoznać. Często zdarza się, że szerszenie atakują ludzi, szczególnie jeśli chodzi o ochronę gniazda. Jeśli osoba jest uczulona na jad tego typu owadów, jest w znacznie gorszej sytuacji, może bowiem u niej nastąpić nawet wstrząs anafilaktyczny. Bardzo niebezpieczne jest też, nie tylko dla uczulonych, ugryzienie kilkuset szerszeni. Co robić, gdy dojdzie do kontaktu z szerszeniem lub całą grupą owadów? Przede wszystkim nie wykonywać gwałtownym ruchów. Zabezpieczyć można się też, stosując na okna specjalne siatki.

Bardzo ważne jest skutecznie usuwanie szerszeni. Takie zadanie można zlecić firmie Usuwanie Owadów, która zlecenia realizuje na terenie m.in. Warszawy, Łomianek, Legionowa. Ze względu na to, że to tereny zabudowane są dla szerszeni idealne do zakładania gniazd, firma usuwa je z takich miejsc jak np. obszary pod rynnami, kominy wentylacyjne, wszelkie załamania i zagłębienia w budynkach, skrzynki pocztowe, balkony, tarasy, szopy. Ważne jest też to, że im gniazdo jest większe, tym więcej mieszka w nim owadów i tym samym ryzyko ukąszenia znacznie wzrasta.

Jedynie zlecenie usunięcia gniazd szerszeni profesjonalistom posługującym się specjalistycznymi środkami może przynieść pozytywny efekt. Usuwanie gniazd szerszeni na własną rękę jest przez specjalistów stanowczo odradzane. Firma zajmuje się również usuwaniem gniazd os i pszczół, a więcej informacji na ten temat można przeczytać na stronie internetowej usuwanieowadow.pl. Ważne jest, że po usunięciu gniazd specjaliści zabezpieczają miejsca, w których szerszenie mogą zacząć bytować w przyszłości.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.