Używany kompresor - gdzie go dostać?


Używane Kompresory

WWW: https://uzywane-kompresory.pl

Telefon: 883 252 909

Miejscowość: Dębica

Adres: Drogowców 7

Kod pocztowy: 39-200

Utworzono: 2022-04-15

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Kompresory to sprężarki uzyskujące powietrze pod dużym ciśnieniem, które znajduje zastosowanie w pracach warsztatowych, halach produkcyjnych oraz gospodarstwach domowych. Takie powietrze przydaje się podczas czyszczenia zakamarków z kurzu lub innych zabrudzeń oraz w trakcie usuwania okruchów z klawiatury. Z kompresorami spotykają się kierowcy tankujący na stacjach, ponieważ służą one do pompowania kół. Występują również w wersji mobilnej, dzięki czemu odnajdują się w przydomowych garażach.

Kompresory ułatwiają pompowanie basenów oraz pontonów. Korzystają z nich pracownicy remontowi, malujący ściany za pomocą agregatów. Dzięki nim zużywają mniej farby, a powierzchnie, jakimi się zajmują, stają się idealnie gładkie i wolne od nieestetycznych smug czy zacieków.  Urządzenia te posiadają bloki śrubowe oraz wirniki zasysające powietrze Jest ono oczyszczane z niewielkich cząsteczek przy użyciu specjalnego filtra. Wszystkie osoby, którym zależy na cichej pracy, mogą zdecydować się na modele śrubowe, uznawane za nowocześniejsze w porównaniu do pneumatycznych.

Te i wiele innych sprzętów znajduje się na witrynie uzywane-kompresory.pl. Należy ona do przedsiębiorstwa proponującego sprawdzone i przetestowane sprzęty od renomowanych producentów. Na jego asortyment składa się używany kompresor w nienagannym stanie technicznym, który nie nosi śladów użytkowania po poprzednich właścicielach. Jest też wolny od niewidocznych na pierwszy rzut oka usterek, co sprawia, że kupujący nie martwią się o ewentualne naprawy, które bywają drogie.

Używane urządzenia to idealna opcja dla osób oszczędnych, które nie chcą przepłacać. Sięgają po nie także właściciele firm planujący wykorzystywać je od czasu do czasu. Wszystkie kompresory tej firmy stworzono z komponentów nienagannej jakości, dzięki czemu rzadko się niszczą i mogą być używane w trudnych warunkach. Wyposażono je w wirniki o uzębieniu wewnętrznym i zewnętrznym, wały napędowe, uszczelki, łożyska, pokrywy oraz zbiorniki na sprężone powietrze, różniące się od siebie pojemnością.


Autor:

Eliza Mazur


Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

PPH CERKAMED Wojciech Pawłowski

Używane Kompresory

Używane Kompresory

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.