Salon masażu Sosnowiec


Vital Gabinet Masażu

WWW: https://vital-masaz.pl

Telefon: 732 926 343

Miejscowość: Sosnowiec

Adres: Kalinowa 171

Kod pocztowy: 41-208

Utworzono: 2021-06-23

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Jedną z odmian masażu klasycznego jest masaż relaksacyjny, którego celem jest odprężenie całego ciała, zmniejszenie bólu pleców, barków i karku oraz zredukowanie napięcia mięśniowego. Ponadto pomaga się wyciszyć i zebrać myśli, dlatego jest polecany osobom zapracowanym i zestresowanym, które nie mają czasu na regenerację oraz odpoczynek. Masaż ten obejmuje najczęściej ręce, nogi, klatkę piersiową, brzuch oraz plecy, a jedno spotkanie trwa nie dłużej niż godzinę. Nie wymaga on specjalnych przygotowań i wykonuje się go także w sanatoriach czy gabinetach kosmetologicznych.

Na klientów takich miejsc czekają świeże ręczniki, szlafroki oraz jednorazowa bielizna. Masaże, na jakie się zapisują, odbywają się w klimatycznych wnętrzach, w których znajdują się świece o przyjemnych zapachach, a z głośników płynie nastrojowa muzyka. Są one wykonywane na całym ciele, choć niektórzy decydują się na wybrane partie, takie jak twarz, nogi czy plecy. Specjaliści proponujący takie usługi wykorzystują przedramiona, pięści, palce lub otwarte dłonie, którymi głaszczą lub ugniatają skórę, nie powodując przy tym bólu czy innego dyskomfortu.

Wykorzystują także sprawdzone środki poślizgowe w formie oliwek, płynnej czekolady czy naturalnego miodu, który doskonale nawilża skórę i dogłębnie ją odżywia, co sprawia, że wygląda ona o wiele młodziej. Salon masażu w Sosnowcu przeprowadzający tego typu zabiegi udostępnia swoją ofertę na witrynie vital-masaz.pl. To zaufane miejsce zatrudniające doświadczony personel, dla którego zadowolenie klientów jest kwestią priorytetową. Masaż, jaki proponuje, zmniejsza obrzęki, przyspiesza cyrkulację limfy i pomaga rozbijać jej złogi.

Najważniejszym zadaniem masażu relaksacyjnego jest zniwelowanie stresu oraz poprawa nastroju klientów. Na zainteresowanych czekają rozmaite techniki, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Systematyczne korzystanie z opisywanych usług:

  • wpływa na przemianę materii,
  • przyspiesza krążenie krwi,
  • dotlenia komórki,
  • pomaga walczyć ze stresem,
  • wzmacnia układ odpornościowy,
  • pomaga pozbyć się z organizmu zalegających toksyn.


Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Netpaka.eu

Salon mebli MAKAO

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.