Kiedy i jak stosować krem z filtrem UV do twarzy?


Wake up skin

WWW: https://wakeupskin.pl/

Telefon: 577314074

Miejscowość: Polkowice

Adres: Górników 14

Kod pocztowy: 59-100

Utworzono: 2023-11-24

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

O kremach z filtrami UV większość osób przypomina sobie wraz z nadejściem lata - są one niezbędnym elementem wakacyjnego ekwipunku. Tak naprawdę jednak po ochronne kremy do twarzy powinno się sięgać zawsze, przez okrągły rok, a nawet, jak przypominają specjaliści, wtedy gdy dzień jest pochmurny, a czas spędza się w zamkniętych pomieszczeniach. Ich rola jest bowiem niezwykle ważna.

O kremach z filtrami muszą pamiętać nie tylko osoby wybierające się na słońce, np. na plażę, mające jasną karnację i skłonność do oparzeń czy plam słonecznych. Oczywiście wszystko to ma ogromne znaczenie, tak samo jak wysokość faktura - im silniej operuje słońca i im jaśniejsza, wrażliwsza skóra, tym wyższa musi być ochrona. Jednak krem do twarzy z filtrem UV powinna na co dzień wybierać dla siebie każda kobieta. Oczywiście poza latem i ekspozycją na słońce faktor nie musi być duży, wystarczy np. 15. Jakie to ma znaczenie? Warto pamiętać, że słońce nie tylko powoduje piegi i inne plamy czy oparzenia słoneczne. Nawet w pochmurny dzień do ziemi dociera szkodliwe promieniowanie, powodujące przede wszystkim fotostarzenie. Kosmetyki takie są zatem zalecane szczególnie osobom chcącym zachować młodość skóry. Ochrona przeciwsłoneczna, stosowana na co dzień, jest bardzo ważna między innymi dla Azjatek, które postrzegane są jako specjalistki w zakresie dbania o cerę i wyglądają młodo nawet w dojrzałym wieku. Warto iść w ich ślady, tym bardziej że kremy dostępne w ofercie marki WAKEUPSKIN to preparaty nie tylko ochronne, ale też pielęgnujące. Jest ich wiele w ofercie, można zatem idealnie dobrać je do potrzeb i wieku swej skóry.

Bardzo dobrą propozycją są np. kremy BB, łączące w sobie właściwości lekkiego podkładu i kremu pielęgnującego - z ochroną UV.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

DCP Badania

Hexssl

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.