Psycholog Bielsko cennik • https://sop-psychoterapia.pl/


Zespół Śląskiego Ośrodka Psychoterapii

WWW: https://sop-psychoterapia.pl/

Telefon: 797 408 351

Miejscowość: Bielsko-Biała

Adres: Emilii Plater 18a

Kod pocztowy: 43-300

Utworzono: 2021-03-25

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Potrzebując profesjonalnej pomocy psychologicznej i nie radząc sobie z problemami życia codziennego, można zgłosić się do ośrodka ze strony sop-psychoterapia.pl, który prowadzi różne rodzaje terapii, dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów. Jest to placówka, w której pracuje niejeden psycholog z Bielska, a jej cennik jest wyjątkowo przystępny. Ośrodek dba o wysoką jakość usług i gwarantuje pacjentom atmosferę bezpieczeństwa, i zrozumienia. Oferuje wsparcie w drodze do zdobycia odpowiednich kompetencji, pozwalających na satysfakcjonujące rozwiązywanie problemów w życiu osobistym, rodzinnym czy zawodowym

Wizytę można umówić telefonicznie, e-mailem lub za pomocą znajdującego się na stronie formularza. Są one umawiane na konkretną godzinę, aby pacjenci się nie spotykali i mogli zachować pełną anonimowość.

Ośrodek zatrudnia nie tylko psychologów i psychoterapeutów, ale także coachów i pedagogów, ponieważ prowadzi także konsultacje wychowawcze i coaching. Pomaga także w mediacjach i w rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych. Prowadzi terapie indywidualne, par, grupowe i rodzinne. Zajmuje się też terapią dzieci dzięki temu, że zatrudnia doskonałych psychologów i terapeutów, którzy cechują się przede wszystkim empatią.

Borykając się z problemem po odejściu partnera, śmierci bliskiej osoby, trudnościami w związku czy jakimikolwiek zaburzeniami i nie radząc sobie z nimi, nie można cierpieć w samotności lecz szukać fachowej pomocy. Nieprzepracowane problemy będą narastać i mogą doprowadzić do bardzo przykrych następstw. Profesjonalny terapeuta postara się, aby pacjent sam rozpoznał, gdzie leży problem i przy jego pomocy wypracował sobie strategie radzenia sobie z trudnościami. Będzie cały czas towarzyszył potrzebującej pomocy osobie, stawiał przed nią zadania i wspierał, aż sama spojrzy na swoje problemy z innej perspektywy i będzie gotowa stawić czoła problemom.

Spotkania terapeutyczne odbywają się na ogół raz w tygodniu, a w przypadku terapii indywidualnej i w niektórych przypadkach raz na dwa tygodnie. Częstotliwość spotkań ustala psychoterapeuta.Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Netpaka.eu

Salon mebli MAKAO

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.