Porady podatkowe w Warszawie — czym kierować się przy wyborze kancelarii?


Ziobrowski Tax & Law

WWW: https://jztl.pl/

Telefon: 601813339

Miejscowość: Warszawa

Adres: Plac Grzybowski 10

Kod pocztowy: 00-104

Utworzono: 2023-03-14

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Małe, średnie i duże firmy najczęściej korzystają wyłącznie z usług biura księgowego, które poza bieżącym rozliczaniem i prowadzeniem kadr, świadczy również usługi doradcze z zakresu optymalizacji podatkowych. Zwykle jest to jednak dosyć ograniczona obsługa, która przy niewielkiej działalności może okazać się w pełni wystarczająca. Inaczej sprawa wygląda podczas prowadzenia spółki, gdy konieczne wręcz może być podjęcie stałej współpracy z kancelarią prawną. Adwokaci zadbają o bieżące sprawy obsługiwanego podmiotu oraz będą reprezentować klienta przed organami administracji państwowej. Dobrze zdecydować się na skorzystanie z usług kancelarii, która świadczy również usługi doradcze dotyczące obowiązujących przepisów prawa podatkowego. Część biur rachunkowych co prawda współpracuje z kancelariami prawnymi, jednak znacznie lepiej byłoby mieć stały dostęp do adwokata oraz doradcy podatkowego, aby na bieżąco konsultować wszelkie podejmowane działania i zmiany w firmie. 

Na stronie internetowej jztl.pl udostępniono szczegółową ofertę kancelarii adwokackiej zajmującej się głównie prawem cywilnym, gospodarczym oraz karnym i karnoskarbowym. Dodatkowo adwokaci prowadzą sprawy z zakresu prawa autorskiego z ochroną własności intelektualnej i przemysłowej. W kancelarii zlokalizowanej w Warszawie prowadzone są też porady podatkowe dla firm i startupów. Ponadto prawnicy udzielają wsparcia przy rejestracji spółek:

  • w Polsce (wraz z opcją zmiany rezydencji podatkowej),
  • za granicą (m.in. Anglia, Malta, Gruzja, Czechy, Cypr),
  • typu offshore (m.in. Bahamy, Kajmany, Mauritius, Samoa).

Pracownicy kancelarii biorą udział w kontrolach i postępowaniach podatkowych. Poza rejestracją spółek z ograniczoną odpowiedzialnością adwokaci udzielają wsparcia również na etapie likwidacji podmiotów takich jak spółka akcyjna i komandytowa. 

Jaki jest koszt współpracy z doradcą podatkowym?

Honorarium dla kancelarii jest ustalane zawsze indywidualnie i zależy od rodzaju świadczonych usług oraz zakresu podejmowanej współpracy. Część klientów decyduje się wyłącznie na pojedyncze konsultacje, a inni z kolei podpisują umowę na stałą obsługę prawną wraz z doradztwem podatkowym. Podczas konsultacji oraz zapoznania się z działalnością klienta pracownicy warszawskiej kancelarii zaproponują optymalne warunki współpracy. 


Źródło:

https://jztl.pl/
Autor:

Marek Zając


Dodaj komentarz:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Społeczność:

PODOBNE FIRMY

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

Dom Pogrzebowy Liga Gentlemanów

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.pracowniap.org.pl 2024.